Qətərdə keçirilən 2022-ci il futbol üzrə dünya çempionatı

A Qrupu
  • A QrupuƏl-Bayt
    20.11
    20:00
    Qətər
    Ekvador
    0
    2
  • A QrupuƏl-Tumama
    21.11
    20:00
    Seneqal
    Niderland
    0
    2
  • A QrupuƏl-Tumama
    25.11
    17:00
    Qətər
    Seneqal
    1
    3
  • A QrupuXəlifə İnterneyşnl
    25.11
    20:00
    Niderland
    Ekvador
    1
    1
  • A QrupuXəlifə İnterneyşnl
    29.11
    19:00
    Ekvador
    Seneqal
    1
    2
  • A QrupuƏl-Bayt
    29.11
    19:00
    Niderland
    Qətər
    2
    0
  • B Qrupu
  • B QrupuXəlifə İnterneyşnl
    21.11
    17:00
    İngiltərə
    İran
    6
    2
  • B QrupuƏhməd bin Əli
    21.11
    23:00
    ABŞ
    Uels
    1
    1
  • B QrupuƏhməd bin Əli
    25.11
    14:00
    Uels
    İran
    0
    2
  • B QrupuƏl-Bayt
    25.11
    23:00
    İngiltərə
    ABŞ
    0
    0
  • B QrupuƏhməd bin Əli
    29.11
    23:00
    Uels
    İngiltərə
    0
    3
  • B QrupuƏl-Tumama
    29.11
    23:00
    İran
    ABŞ
    0
    1
  • C Qrupu
  • C QrupuLusail Aykonik
    22.11
    14:00
    Argentina
    Səudiyyə Ərəbistanı
    1
    2
  • C Qrupu974
    22.11
    20:00
    Meksika
    Polşa
    0
    0
  • C QrupuEdukeyşn Siti
    26.11
    17:00
    Polşa
    Səudiyyə Ərəbistanı
    2
    0
  • C QrupuLusail Aykonik
    26.11
    23:00
    Argentina
    Meksika
    2
    0
  • C QrupuLusail Aykonik
    30.11
    23:00
    Səudiyyə Ərəbistanı
    Meksika
    1
    2
  • C Qrupu974
    30.11
    23:00
    Polşa
    Argentina
    0
    2
  • D Qrupu
  • D QrupuEdukeyşn Siti
    22.11
    17:00
    Danimarka
    Tunis
    0
    0
  • D QrupuƏl-Cənub
    22.11
    23:00
    Fransa
    Avstraliya
    4
    1
  • D QrupuƏl-Cənub
    26.11
    14:00
    Tunis
    Avstraliya
    0
    1
  • D Qrupu974
    26.11
    20:00
    Fransa
    Danimarka
    2
    1
  • D QrupuƏl-Cənub
    30.11
    19:00
    Avstraliya
    Danimarka
    1
    0
  • D QrupuEdukeyşn Siti
    30.11
    19:00
    Tunis
    Fransa
    1
    0
  • E Qrupu
  • E QrupuXəlifə İnterneyşnl
    23.11
    17:00
    Almaniya
    Yaponiya
    1
    2
  • E QrupuƏl-Tumama
    23.11
    20:00
    İspaniya
    Kosta-Rika
    7
    0
  • E QrupuƏhməd bin Əli
    27.11
    14:00
    Yaponiya
    Kosta-Rika
    0
    1
  • E QrupuƏl-Bayt
    27.11
    23:00
    İspaniya
    Almaniya
    1
    1
  • E QrupuƏl-Bayt
    01.12
    23:00
    Kosta-Rika
    Almaniya
  • E QrupuXəlifə İnterneyşnl
    01.12
    23:00
    Yaponiya
    İspaniya
  • F Qrupu
  • F QrupuƏl-Bayt
    23.11
    14:00
    Mərakeş
    Xorvatiya
    0
    0
  • F QrupuƏhməd bin Əli
    23.11
    23:00
    Belçika
    Kanada
    1
    0
  • F QrupuƏl-Tumama
    27.11
    17:00
    Belçika
    Mərakeş
    0
    2
  • F QrupuXəlifə İnterneyşnl
    27.11
    20:00
    Xorvatiya
    Kanada
    4
    1
  • F QrupuƏl-Tumama
    01.12
    19:00
    Kanada
    Mərakeş
  • F QrupuƏhməd bin Əli
    01.12
    19:00
    Xorvatiya
    Belçika
  • G Qrupu
  • G QrupuƏl-Cənub
    24.11
    14:00
    İsveçrə
    Kamerun
    1
    0
  • G QrupuLusail Aykonik
    24.11
    23:00
    Braziliya
    Serbiya
    2
    0
  • G QrupuƏl-Cənub
    28.11
    14:00
    Kamerun
    Serbiya
    3
    3
  • G Qrupu974
    28.11
    20:00
    Braziliya
    İsveçrə
    1
    0
  • G Qrupu974
    02.12
    23:00
    Serbiya
    İsveçrə
  • G QrupuLusail Aykonik
    02.12
    23:00
    Kamerun
    Braziliya
  • H Qrupu
  • H QrupuEdukeyşn Siti
    24.11
    17:00
    Uruqvay
    Koreya Respublikası
    0
    0
  • H Qrupu974
    24.11
    20:00
    Portuqaliya
    Qana
    3
    2
  • H QrupuEdukeyşn Siti
    28.11
    17:00
    Koreya Respublikası
    Qana
    2
    3
  • H QrupuLusail Aykonik
    28.11
    23:00
    Portuqaliya
    Uruqvay
    2
    0
  • H QrupuƏl-Cənub
    02.12
    19:00
    Qana
    Uruqvay
  • H QrupuEdukeyşn Siti
    02.12
    19:00
    Koreya Respublikası
    Portuqaliya
  • 1/8 final
  • 1/8 finalXəlifə İnterneyşnl
    03.12
    19:00
    Niderland
    ABŞ
  • 1/8 finalƏhməd bin Əli
    03.12
    23:00
    Argentina
    Avstraliya
  • 1/8 finalƏl-Tumama
    04.12
    19:00
    Fransa
    Polşa
  • 1/8 finalƏl-Bayt
    04.12
    23:00
    İngiltərə
    Seneqal
  • 1/8 finalƏl-Cənub
    05.12
    19:00
    1E
    2F
  • 1/8 final974
    05.12
    23:00
    1G
    2H
  • 1/8 finalEdukeyşn Siti
    06.12
    19:00
    1F
    2E
  • 1/8 finalLusail Aykonik
    06.12
    23:00
    1H
    2G
  • 1/4 final
  • 1/4 finalEdukeyşn Siti
    09.12
    19:00
    Winner 1E/2F
    Winner 1G/2H
  • 1/4 finalLusail Aykonik
    09.12
    23:00
    Netherlands/USA
    Argentina/Australia
  • 1/4 finalƏl-Tumama
    10.12
    19:00
    Winner 1F/2E
    Winner 1H/2G
  • 1/4 finalƏl-Bayt
    10.12
    23:00
    England/Senegal
    France/Poland
  • 1/2 final
  • 1/2 finalƏl-Bayt
    13.12
    23:00
    Winner QF 1
    Winner QF 2
  • 1/2 finalLusail Aykonik
    14.12
    23:00
    Winner QF 3
    Winner QF 4
  • Üçüncü yer uğrunda matç
  • Üçüncü yer uğrunda matçXəlifə İnterneyşnl
    17.12
    19:00
    Loser SF 1
    Loser SF 2
  • Final
  • FinalLusail Aykonik
    18.12
    19:00
    Winner SF 1
    Winner SF 2
  • Xəbər lenti
    0